Zorgvernieuwing in de praktijk: nieuwe medicatiemaler bij AxionContinu
Woonzorgcentrum De Gildenborgh is de eerste locatie ter wereld waar de innovatieve medicatiemaler e-Crush wordt gebruikt. Dit wordt gebruikt in combinatie met medicijngel van Gloup van het Nederlandse bedrijf Rushwood. Een wereldwijde primeur die zorgt voor een doorbraak in medicatieveiligheid en zorgcomfort.
De afgelopen weken voerden teamleider Amber Schouten, kwaliteitsverpleegkundige Emmy van der Bijl, logopediste Frédérique van de Kant en Specialist Ouderengeneeskunde Mirthe Werndly een succesvolle pilot uit met deze nieuwe technologieën. De resultaten zijn positief.
De voordelen de e-Crush en medicijngeld Gloup op een rijtje
- Geen vermenging van medicatie met voedsel meer
- Medicatie behoudt zijn werking volledig
- Fijne en hygiënische vermaling van medicatie
- Bewoners kunnen weer genieten van hun maaltijd zonder onaangename bijsmaak
- Gebruiksvriendelijke en stabiele apparatuur
Teamleider Amber Schouten – van der Burg over de primeur:
"Wij geloven bij AxionContinu in zorginnovatie die écht het verschil maakt in de dagelijkse praktijk. Deze nieuwe stap combineert kwaliteitszorg met een betere beleving en zorgt voor een prettige dag voor onze bewoners."
Wil je meer weten over deze innovatie? Bekijk dan hier onze innovatie pagina