Je browser is verouderd en geeft deze website niet correct weer. Download een moderne browser en ervaar het internet beter, sneller en veiliger!

Rollator foto oekraine 2024 03 27 141934 cydn
27 mrt.

Rollators en rolstoelen voor gevluchte Oekraïners

10 niet-gebruikte rollators en 2 niet-gebruikte rolstoelen die in onze verpleeghuizen stonden, hebben een nieuwe bestemming gekregen.

Nieuwe bestemming voor rollators

Afgelopen dinsdag (26 maart 2024) zijn de rollators en rolstoelen naar het landelijke aankomstcentrum in Utrecht gebracht. Hier komen dagelijks gevluchte Oekraïners aan waaronder kwetsbare ouderen die slecht lopen. Zij kunnen deze rollators en rolstoelen dus goed gebruiken.

Els Spreij, vrijwilliger bij het aanmeldcentrum is erg blij met de rollators en rolstoelen: “Het is heel fijn dat deze rollators er zijn. Zo kunnen deze mensen weer meer zelf en zijn ze niet meer afhankelijk van hun mantelzorger om naar toilet of naar buiten te gaan.”

Met dank aan Ruud van Neutegem, Frans Tienhoven en Sander Bijsterveld die de rollators en rolstoelen in orde hebben gemaakt en het vervoer hebben geregeld.